کلاس آموزش ضخیم دوزی

دوره آموزش ضخیم دوزی

اگر شما هم دوست دارید خالق لباس های موردعلاقه‌تان باشید و به سبک خودتان مانتو، لباس های زمستانی و تابستانی‌تان و حتی کت و شلوار همسرتان را بدوزید و یا در صورتی که قصد دارید از طریق خیاطی به کسب درآمد عالی برسید، دوره آموزش ضخیم دوزی، ازجمله ملزوماتی است که باید سپری کنید. با همیار خیاط همراه باشید تا با هم همه چیز را راجع به دوره آموزش ضخیم دوزی بررسی کنیم.

ضخیم دوزی چیست؟

در صورتی که به رشته خیاطی علاقه‌مند هستید، به خوبی می دانید که باید مهارت هایی را کسب کنید تا بتوانید دوخت یک لباس را به سرانجام برسانید. یک از مهارت هایی که می توانید بگذرانید، ضخیم دوزی است. درواقع این مهارت بعد از دوره نازک دوزی، به عنوان دوره‌ای تکمیل کننده محسوب می شود که علاوه بر اینکه به صورت تخصصی طرز دوخت لباس های ضخیمی همچون کت، پالتو، کاپشن، سوئیشرت، جلیقه و … را در آن یاد می گیرید، بلکه با نکات ظریفی همچون سوزن یقه، لایی مویی و.نیز آشنا خواهید شد. به این ترتیب می توانید انواع لباس های موردعلاقه‌تان را همچون پانچو یا شنل را بدوزید.
دوره ضخیم دوزی به صورت دو دوره صخیم دوزی زنانه و ضخیم دوزی مردانه برگزار می شود که هرکدام اصول مختص به لباس های مردانه و یا زنانه را آموزش می دهند. در دوره ضخیم دوزی های زنانه، طرز دوخت لباس های ضخیمی همچون کت، پالتو، کاپش زنانه، سوئیشرت، جلیقه زنانه، آسترکشی، انواع جیب های کتی و. را یاد می گیرید. در دوره ظریف دوزی با دوخت ظریف این لباس ها آشنا می شوید. در دوره ضخیم دوزی مردانه که معمولاً به آن دوخت کت و شلوار دوزی نیز گفته می شود، می آموزید چطور لباس های ضخیم مردانه را بدوزید.
دوره آموزش ضخیم دوزی

سر فصل های کلاس آموزش ضخیم دوزی

با شرکت در دوره ضخیم دوزی و یادگیری این مهارت، شما قادر خواهید بود هر لباسی که می‌ خواهید برای خودتان یا افراد دیگر بدوزید و از این راه کسب درآمد کنید. درنتیجه دیگر نیازی نیست برای یک مانتوی ساده هزینه زیادی را پرداخت کنید. خودتان می توانید خالق زیباترین و باکیفیت‌ترین مانتویی باشید که به تنتان می نشیند. به این ترتیب می توانید در نهایت با یادگیری از صفر تا صد خیاطی و ضخیم دوزی، برای خودتان کسب درآمد کنید. ضمن اینکه در این دوره ضخیم دوزی و مانتو دوزی را با هم یاد خواهید گرفت و درواقع با یک تیر دو نشان می زنید. سرفصل هایی که در این دوره در پیش خواهید داشت شامل موارد زیر است:
 • آستر کشی
 • لایی زدن به پارچه
 • استین های کتی ۲ تکه
 • چاک پشت پالتو همراه با استر
 • آموزش فارسی بر
 • تکنیک های اسان استر دوزی
 • جیب های تک فیلتاب
 • جیب های دو فیلتاب
 • انواع جیب نما
 • تکنیک های اتو کاری
 • تکنیک های برش کاری
 • الگو سازی و برش

هزینه دوره ضخیم دوزی

در نظر داشته باشید که شما با شرکت در این دوره می توانید خالق زیباترین هنرهای دستی باشید که زاده خلاقیت و هنر شماست. در نهایت می توانید با هزینه‌ای که می کنید، یک سرمایه بلند مدت برای خودتان در نظر بگیرید و بسته به تلاش و پشتکارتان به درآمدهای میلیونی برسید. هزینه ‌این دوره ضخیم دوزی که همراه با مانتو دوزی است 6 میلیون تومان می باشد. البته برای راحتی و رفاه حال شما عزیزان، آموزشگاه خیاطی فائقه این امکان را به وجود آورده است که بتوانید این هزینه را به صورت اقساط نیز پرداخت کنید.

ویژگی های دوره ضخیم دوزی آموزشگاه فائقه

این دوره به صورت کامل و جامع برگزار می شود و از صفر تا صد ضخیم دوزی و مانتو دوزی را در آن یاد می گیرید. در نتیجه حتی اگر سابقه خیاطی هم نداشته باشید، می توانید در این دوره به صورت خیاطی را به صورت حرفه‌ای یاد بگیرید و در کارتان پیشرفت کنید. شما با گذراندن این دوره، مدرک رسمی سازمان فنی حرفه‌ای را دریافت می کنید که با آن می توانید به صورت رسمی مشغول به کار شوید. ضمن اینکه خودتان نیز می توانید در آینده آموزشگاه خیاطی خودتان را تأسیس کنید و با مدرکی که مجوز کار شماست مشغول به کار شوید.
ویژگی منحصر به فرد این دوره که آن را نسبت به آموزشگاه های خیاطی دیگر متمایز کرده است، امکان تکرار دوره می باشد. به این ترتیب، زمانی که در دوره ثبت نام کرده و شرکت می کنید، در صورتی که به هر دلیلی درسی را یاد نگرفته باشید، می توانید بدون اینکه مبلغی بپردازید، در دوره جامع بعدی شرکت کنید. درواقع تکرار دوره ها برایتان رایگان خواهد بود و تا به سرفصل ها مسلط شوید، می توانید یک‌بار دیگر دوره را بگذرانید.
ضخیم دوزی
خبر خوب دیگر اینکه در انتهای این دوره ها می توانید از جلسات آموزش بازاریابی بهره‌مند شوید. به این ترتیب، در دوره جلسه آخر این دوره، از طریق آموزش بازاریابی اینترنتی، یاد خواهید گرفت که از چه طریق و به چه روش هایی مشتری خودتان را جذب کرده و کسب و کارتان را گسترش دهید. درواقع یاد می گیرید که چگونه عشق و علاقه به کار و پشتکارتان در کنار علم و هنر جامعی که در آموزشگاه خیاطی فائقه می آموزید، می تواند کمکتان کند تا به درآمد دلخواهتان برسید.
 • تدریس جداگانه به هر هنرجو
 • دارا بودن امکان تکرار هر دوره به صورت رایگان برای هر هنرجو
 • دریافت مدرک بین‌المللی فنی و حرفه‌ای
 •  عدم حذف جلسه در صورت غیبت
 • کارگاه های آموزشی رایگان برای ورود به بازار کار، برندسازی، بازاریابی اینترنتی

نحوه ثبت نام و شرکت در دوره ضخیم دوزی

همان‌طور که در بالا اشاره شد، امکان پرداخت قسطی نیز برای شما عزیزان فراهم است. در صورتی که قصد دارید در جامع‌ترین دوره خیاطی ضخیم دوزی و مانتو دوزی در شرق تهران شرکت کنید، کافی است وارد سایت همیار خیاط شوید، فرم مربوط به دوره را پر کنید و بعد از ثبت شماره و اسمتان، منتظر باشید تا کارشناسان همیار خیاط با شما عزیزان تماس بگیرند.
تماس با ما
جمع‌بندی
دوره آموزش ضخیم دوزی آموزشگاه خیاطی فائقه یکی از کامل‌ترین و جامع‌ترین دوره هایی است که برای علاقه‌مندان به خیاطی و طراحی لباس آماده شده است. شما عزیزان می توانید با شرکت در دوره به درآمدهای موردنظرتان برسید و خودتان خالق لباس های موردعلاقه‌تان باشید و از این طریق کسب درآمد کنید.
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۳.۷ از ۵
از مجموع ۳ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.